116 متر / رو به نما / کلید نخورده / فول امکانات
1 سال پیش در کرج
کپی شد
قیمت کل
3٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬327٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
-_-_-_-_-_-_-_ املاک بزرگ عامری _-_-_-_-_-_-_-
✅مشاور شما: اَرکان دریساوی
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
**بسیار خوش نقشه -- بدون پرتی**
⚡ آپارتمان 116 متری / دو خواب
✨ رو به نما -- کلید نخورده
⚡ فول امکانات / سند تک برگ
✨ قابلیت رهن و اخذ وام
⭐گزینه خوب برای سرمایه گذاری / زیر قیمت⭐
✅مشاور شما: اَرکان دریساوی
☎️پاسخگویی: 9 تا 23
-_-_-_-_-_-_-_ املاک بزرگ عامری _-_-_-_-_-_-_-
ساماندهی بین میدان پلیس و میدان سرباز