تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متر/کلیدنخورده/تاپ لوکیشن جنت آباد

116 متر/کلیدنخورده/تاپ لوکیشن جنت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1402
قیمت کل
14٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬275٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام آنکه خاک آفرید

کز آن خاک انسان پاک آفرید
درود
متری 10 میلیون زیر قیمت منطقه
116 متر کلید نخورده

دپارتمان املاک گالریا