تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متری فول خوش نقشه، محمدیه

116 متری فول خوش نقشه، محمدیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
116
ساخت
1403
قیمت کل
4٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬172٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
✔️24 واحدی
✔️طبقه دوم
✔️پارکینگ
✔️درب برقی
✔️مشاعات سنگ و قوی با طراحی خاص
✔️آسانسور گلد
✔️درب ضد سرقت
✔️کف سرامیک 80
✔️شیر آلات اهرمی
✔️قابلیت رهن تا 800
✔️5 درصد بابت سند