تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متر 2خواب برجهای مهستان شهرک غرب

116متر 2خواب برجهای مهستان شهرک غرب

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1382
قیمت کل
25٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
219٬827٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
24
------------صلابت--------------

صداقت وحسن انجام کار رمز داشتن مشتری دائم و دوستان همیشگی

✅واحدی پر از انرژی مثبت

✅️ویو از2جهت

فول امکانات

لابی من وسالن ورزش

⭕برجهای مهستان با ویو ابدی

✔️ فروشنده واقعی

✔️️ 2خواب استاندارد همراه با نور و ویو عالی

✔️ کوچه دنج وآرام

✔️️ غرق نور

✔️ فول امکانات

✔️ بهترین پارکینگ

✔️️ سالن خوش نقشه و وسیع با کف پارکت و قابلیت چیدمان دلخواه شما

⏰ساعت پاسخگویی 8صبح تا11شب

گروه مهندسین و مشاورین مسکن آلما

✔ آلما vip: شهرک غرب بلوار دادمان ساختمان 110
✔ آلما 202: یوسف آباد نبش خیابان چهل و شش
✔ آلما cip : بلوار اندرزگو بعداز بلوار کاوه
✔ آلما plus : سعادت آباد خیابان سرو شرقی روبروی بیمارستان پارسیان

‍ حرفه ایی ها در تلاشند تا شما را در اهداف والای تان یاری دهند.

با افتخار صلابت
کارشناس تخصصی شهرک غرب مرزداران وسعادت آباد
املاک آلما. پلاس