تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متر،در غربی،موقعیت

116متر،در غربی،موقعیت

1 سال پیش در کرج

متراژ
116
ساخت
1403
قیمت کل
4٬385٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬801٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سقف بالا سَرِت،با ما
✔️✔️ مشاورین املاک خانواده ✔️✔️
✅عضو رسمی اتحادیه املاک✅
⭕آدرس دفتر مرکزی : شهرک وحدت،بیست متری نفت،روبروی مدرسه سروش آزادی،نبش پاساژ سپهر⭕
موقعیت در غربی
تخفیف جزیی به خریدار واقعی
حمام مستر وید
محلی آرام
موجود در 2 طبقه 2و4
4 تا تک واحدی
قابلیت رهن 650 میلیون تومان
ویو بی نظیر
کلید نخورده
❗بیش از 30 سال تجربه و اعتبار در منطقه❗