تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متر/عمارت مجلل/کلیدنخورده/م ت ر ی 113

116متر/عمارت مجلل/کلیدنخورده/م ت ر ی 113

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1402
قیمت کل
13٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬793٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
11

این اپارتمان تمام مشخصات را دارد

متری 15میلیون تومان زیر قیمت

100%سرمایه گذاری
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
✅116متر خوش نقشه بدون کوچکترین پرتی
✅سالن با قابلیت چند دست مبلمان
✅اتاق خواب های با قابلیت قرارگیری تخت دونفره
✅اشپزخانه مدرن و مجهز با متریال روز بازار
✅چشم انداز ابدی کل تهران
............................................................
امکانات مختص هر برج جداگانه:
✅لابی مجلل با ارتفاع 6 متر مبله
✅تیم امنیتی و لابی من 24 ساعته
✅باشگاه بدنسازی مختص اقایان و بانوان
✅سالن اجتماعات مناسب مراسم های شما
✅کلوپ بازی(پینگ پونگ/بیلیارد/فوتبال دستی ایر هاکی
گیم کلاپ)
♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨
کنارتان هستیم تا امنیت معامله شما را تضمین کنیم

مدیر فروش پروژه
آرام