ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
117 متر برج باغ نوساز / فرمانیه / 2 خوابه
117 متر برج باغ نوساز / فرمانیه / 2 خوابه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1401
قیمت کل
31٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
268٬376٬000 تومان
طبقه
3
فرمانیه ، پرایم لوکیشن
برج باغ اصیل
⭕️ این آگهی کاملا واقعی ست⭕
فروش بصورت اختصاصی
تمامی مدارک به رسم امانت نزد مجموعه است
" فقط و فقط مختص خریداران
دست به نقد "
✅️احتراما فقط شخص خریدار تماس بگیرد لاغیر"
117 متر 2 خواب
لابی مجلل
تیم خدماتی ،نگهداری و نگهبانی
3 شیف لابی من اکتیو
استخر جکوزی سونای خشک و بخار
ایونت هال بزرگ و کاربردی
فرعی دنج و مشجر
➕ قیمت این آپارتمان به کل
با واقعیات روز بازار تطبیق دارد.
و مناسب عزیزانی ست که تازه وارد بازار نشده اند.
اگر قصد فروش ملک خود
صرفا به قیمت واقعی و کارشناسی و یا تهاتر واحد کوچک تر با بزرگتر ، مشارکت،
تهاتر کلنگی متراژ کوچک با دو واحد آپارتمان دارید .
با من ، حمزه یوسفی
از بزرگ املاک شایگان
همین اکنون تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت