تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر دو خواب خوش نقشه در کوهسار درکه

117 متر دو خواب خوش نقشه در کوهسار درکه

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1401
قیمت کل
21٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
185٬042٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
املاک قدیم درکه

117 متر مربع
حیاط مشجر
استخر و سونا و جکوزی و پارکینگ مهمان و سالن اجتماعات

زیر قیمت منطقه

مشاور تخصصی منطقه
محمود رضا اکبری

برای کسب اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرید

همراه شما هستیم تا منزل ایده آلتان را پیدا کنید

منتظر تماس شما هستیم

سازه ای مدرن
دو لاین آسانسور