تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر/سازه اعیانی هروی/فقط ز ی ر

117 متر/سازه اعیانی هروی/فقط ز ی ر

1 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
13٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬666٬000 تومان
طبقه
3

به دو جنبه خرید نگاه ویژه ای دارند

1_سود و منفعت
2_دوری از ضرر و زیان

ما هر دو معیار را برای شما محقق کرده ایم...

در مجموعه ای که سازنده و فروشنده های موجود قیمت پایه را ⭕130 میلیون⭕ مقرر کرده اند

ما واحدی 119 میلیون تومانی به شما ارائه می دهیم

و برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی معامله وکیل حقوقی به صورت رایگان در اختیارتان میگذاریم و تا اخذ استعلامات...

سرسرای آذین شده برای میهمانی های خاص شما
زمین بازی فوتبال_تنیس_والیبال و بسکتبال...
کتابخانه_کافی شاپ_مهد کودک و ...

به قیمت نه‼️

زیر قیمت خرید کنید

مشاور شما:خانم زهدی