تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر سه خواب تاپ لوکیشن داریوش

117 متر سه خواب تاپ لوکیشن داریوش

2 سال پیش در کرج

متراژ
117
ساخت
1393
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬008٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️واقع در بهترین و دنج ترین فرعی داریوش⚜️

⚜️بسیار خوش نقشه به همراه هال یک دست و بزرگ⚜️

⚜️اشپزخانه پر کابینت⚜️

⚜️کم واحد و سازه ای برند⚜️

⚜️سه خواب خوش نقش به همراه کمد دیواری⚜️

✅⚜️قابلیت رهن به مبلغ 900 میلیون تومان⚜️✅

✅⚜️قابلیت اخذ وام مسکن⚜️✅

⚜️⚜️بهترین ها را از قویترین ها بخواهید⚜️⚜️

⚜️⚜️با ما در خانه رویایی.و ایده ال خود زندگی کنید⚜️⚜️

⚜️⚜️کارشناس امور ملکی شما قلی زاده⚜️⚜️