تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر / شهرصنعتی ...

117 متر / شهرصنعتی ...

1 سال پیش در اراک

متراژ
117
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬760٬000 تومان
طبقه
3

✔️در منطقه خوب و آرام شهر صنعتی

تا مبلغ __500___ میلیون رهن کامل توسط املاک
960 میلیون تومان ___وام مسکن پرداخت 15 روزه
یک میلیارد و سیصدوبیست میلیون تومان پرداخت نقدی

املاک عالیجناب: خیابان خرم روبروی کلینیک ایرانمهر
(رضایی)