تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر فول امکانات/2 پارکینگ/فول نوسازی شده

117 متر فول امکانات/2 پارکینگ/فول نوسازی شده

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1394
قیمت کل
20٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬213٬000 تومان
طبقه
4
✔✔✔شاهکاری بدون مشابه✔✔✔
✅✅✅بهترین خرید ممکن✅✅✅
00000000000000000000000000000000
⚜117 متر 2 خواب(2 خواب مستر)
⚜واحد صفر تا صد نوسازی شده
⚜استخر و سونا و جکوزی فعال
⚜لابی و لابی من 24 ساعته
⚜پلان شاهکار و دلباز و خواب ها استاندارد
⚜غرق در نور و رو به آفتاب(سالن پرده خور)
000000000000000000000000000000
✔✅تنها راه بازدید از این واحد این اگهیست
✔✅کلید در اختیار املاک
000000000000000000000000000
⭐ املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست
⭐وکلای  مستقر در تمامی شعب
⭐مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
⭐مشاورین تحصیل کرده و کار بلد
0000000000000000000000000000
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاور خود تماس بگیرید