تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر /نوساز/ جنت مرکز/ تکواحدی

117 متر /نوساز/ جنت مرکز/ تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
15٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬188٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و درود

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️املاک بزرگ سروش ⚜️⚜️⚜️⚜️

✅️117 متر
✅️وان و جکوزی
✅️10 درصد از مبلغ کسر و برای سند می ماند

✅️دسترسی و لوکیشن عالی

جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید ☎️☎️☎️

فایلهای مشابه موجود میباشد

مشاور ملکی شما :::: رضایی