تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر / نوساز / پارکینگ اختصاصی / چمن

117 متر / نوساز / پارکینگ اختصاصی / چمن

1 سال پیش در قدس

متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬333٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
♦️  دپارتمان تخصصی املاک شهر  ♦️
--------------------------------------------‐-------------------------------

محله آرام
_____________________________________________

⭕ برای دریافت ملک مورد نظرتون (متراژ / بودجه / منطقه ) رو پیامک کنید تا فایل های موجود در منطقه رو براتون ارسال کنم.

مشاور شما : غیوری

آدرس دفتر : 45 متری انقلاب ، نبش دانش آموز ، پلاک 7 واحد 2