تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر 2خواب مستر 2پارکینگ سالن بزرگ فول

117متر 2خواب مستر 2پارکینگ سالن بزرگ فول

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1393
قیمت کل
22٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
196٬153٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
ساختمان جنوبی
واحد شمالی روبه کوچه
طبقه 5 نور عالی
2خواب مستر
سالن بزرگ
فول نوسازی حرفه ای
مشاعات هم نوسازی شده است
2پارکینگ باکس
4متر انبار اختصاصی
لابی شیک و مبله
لابی من 24 ساعته
سرایداری
دوربین مداربسته
سونا استخر
تخفیف برای خریدار واقعی

کارشناس: واقفی _7139_953_0912
املاک بزرگ یوسفیان علامه شمالی روبه رو بانک ملت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمدرضا واقفی09129537139