تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر * دونبش * اعیون * الهیه / رحمانیه

117متر * دونبش * اعیون * الهیه / رحمانیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
4٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬350٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️"به نام ایزد منان"⚜️

◀️مسکن مجلل / رحمانیه 5

⏪️انتخاب زندگی آرام و منحصر بفرد⏩️

⛔️موقعیتی استثنائی⛔️

⚜️متریال بروز و اروپایی
⚜️لابی مجلل هتلی
⚜️فضاسازی
⚜️واقع در بهترین بلوک منطقه
⚜️پنجره ها دوجداره _ رعایت مبحث 19 درساخت
⚜️سازه ای بینظیر _ برندی معتبر
⚜️دسترسی آسان به مراکز خرید
⚜️دارای کلوزت روم _ لاندری
⚜️تراس کاربردی
⚜️خوش نقشه و بدون هیچگونه پرتی

⬅️150م بابت تضمین سند از مبلغ کل کسر میگردد

▪️مشاورحقوقی و امین شما:

رخشانی

☑️ثبت قرارداد با هولوگرام رسمی در کارگزاری فنی ومهندسی مجلل / رحمانیه5

✅️اعتماد شما ، اعتبار ماست✅️