ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
117متر*سوپر مدرن*دونبش*سند آماده*الهیه
117متر*سوپر مدرن*دونبش*سند آماده*الهیه
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬444٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
عرض سلام و درود فراوان
❌❌ vip ❌❌
⭕آپارتمان117 متری اکازیون⭕
✅وان و جکوزی
برای مشاهده آگهی های ما فقط کافیست کلمه پرند را در دیوار جست و جو کنید
مشاور شما
نوروزی⬅️⬅️ ***********
کارگزاری املاک سراسری پرند
آدرس دفتر: مجیدیه 9 محمدیه 5 بین محمدیه 5/4و5/6
به پاس اعتماد شما عزیزان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت