تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر/شهرک مجلل خرازی/ویو ابدی/چیتگر

117متر/شهرک مجلل خرازی/ویو ابدی/چیتگر

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1403
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬811٬000 تومان
طبقه
13
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
25
شهرک مجلل خرازی
4لاین آسانسور هیوندای،آسانسور باربری
لابی مجلل،سالن کنفرانس،سالن جیم
سالن بزرگ و پرده خور
دو خواب بزرگ کاربردی(اتاق خواب کنار هم)
فروش فوری

مشاور شما اسدی