تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر نوساز فول نصبیات/اندیشه فازیک

117متر نوساز فول نصبیات/اندیشه فازیک

2 سال پیش در کرج

متراژ
117
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬880٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
حس خوب یک انتخاب درست ✔️

➖➗➖➗➗➗➖➗➖➗➖➗➖

دپارتمان بزرگ پردیسان

فایلینگ قوی و به روز

کارشناسان و مشاوران متخصص در زمینه خرید و فروش آپارتمان و ویلایی تجاری و مشارکت در ساخت

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

برای دریافت اطلاعات بیشتر باما درتماس باشید

مشاور شما:مهرداد

کاریزما ✔️