تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر2خواب 5ساله فول امکانات دوکله نور فاز صفر

117متر2خواب 5ساله فول امکانات دوکله نور فاز صفر

1 سال پیش در پرند

متراژ
117
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬897٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬307٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
فوری فوری فوری فوری فوری فوری
فوری فوری فوری فوری فوری فوری

117 متر
2 خواب بزرگ
سالن مربع بدون پرتی
قابلیت چیدمان دودست مبلمان
کم واحد
خوش نقشه بدون پرتی
مختص سخت پسندان
سلیقه 90 درصد خانما
دسترسی عالی به متر و بازار طلا
دسترسی به تره بار عالی
دسترسی محلی به مدرسه و نانوایی فوق العاده

قابلیت رهن مستاجر تا 700 میلیون از ما
قابلیت دریافت وام تا 640 میلیون از ما

کارشناس تخصصی منطقه
دانیال ************************
پاسخگویی شبانه روزی

واحد های مشابه موجود
واحد های معاوضه با مغازه آپارتمان مسکن مهر و زمین
و شخصی ساز موجود می باشد