تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متر / 2 خواب / بلوار رضوی

118 متر / 2 خواب / بلوار رضوی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
118
ساخت
1398
قیمت کل
5٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬474٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش فوری

آپارتمان 118 متر
بلوار رضوی
موقعیت مکانی عالی
نزدیک به حاشیه اصلی بلوار
2 خواب
جنوبی
نورگیر پذیرایی و اتاق خواب فوق العاده
5 سال ساخت
کابینت های گلس
گرمایش پکیج
مشاعات ، نما و واحد بسیار شیک و مرتب
پارکینگ اختصاصی بدون مزاحمت
آسانسور 6 نفره

اسحاقی