تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متر صفر/سر دونبش/برند پرهام/شیک/خوش نقشه

118 متر صفر/سر دونبش/برند پرهام/شیک/خوش نقشه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
118
ساخت
1402
قیمت کل
5٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬220٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6

کار بسیار شیک و لاکچری

قابلیت رهن تا 600 م

از همین برند نزدیک به تحویل هم داریم

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

الهیه 14
مسکن رویال
شربتیان