تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متر/فایلی برای هر نوع سلیقه/بدون ضعف

118 متر/فایلی برای هر نوع سلیقه/بدون ضعف

2 سال پیش در تهران

متراژ
118
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
9٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬932٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
فایل زیر قیمت مناسب جهت سرمایه گذاری و مصرف کننده

بلوار فردوس__بهترین و دنج ترین فرعی✔️
118 متر __3 خواب بزرگ✔️

سالن مربع__قابلیت هر نوع چیدمان✔️
آشپزخانه بزرگ__پر کابینت✔️

پارکینگ_انباری_آسانسور+بالکن بزرگ✔️
خوش نقشه__بدون ضعف✔️

بهترین طبقه__کم واحد✔️
شخصی ساز__متریال درجه 1✔️

فروشنده واقعی__تخفیف با پرداخت خوب✔️
کارشناس تخصصی خرید و فروش✔️
غفاری