تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متری شهروند

118 متری شهروند

1 سال پیش در ایلام

متراژ
118
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
941٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
وخدایی که درهمین نزدیکیست
وبه شدت هم کافیست

❗️فوری❗️

‼️‼️‼️فرصت محدودخرید‼️‼️‼️

✔️مالک فروشنده قطعی✔️

118 متر شهروند
دوخواب فول
باپارکینگ

مشاورشما:
خانم حمزه ای
املاک فیض الهی
رسالت خیابان امام حسن مجتبی