ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
118متر دو خواب /10واحدی / شمال بلوار فردوس
118متر دو خواب /10واحدی / شمال بلوار فردوس
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
118
ساخت
1397
قیمت کل
11٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬271٬000 تومان
طبقه
4
برای اخرین بازدید منتظر تماس شما هستیم
ارادتمند شما بزرگواران امیری هستم از املاک بزرگ ارکان
118متر دو خواب فستیوال نور و نقشه با متریال درجه 1
بهترین نقشه موجود منتخب مشتریان سخت گیر
سالن یه تیکه بدون حتی یکسانت پرتی
اشپزخانه دلباز و جادار با کابینتهای enzoایتالیایی
هردو خواب قابلیت سرویس خواب دو نفره
دارای9 متر تراس رو به نما خارج از متراژ سندی
ساختمان کلا 10 واحدی بدون حتی 1 دیوار مشترک
برای مالک سه خواب خریدیم و بشدت قیمت شکوندیم
مشاور تخصصی در بلوار فردوس :::: امیری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آقای امیری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک گروه مهندسین و مشاورین بزرگ آرکان
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت