تائید
فروش مسکونیآپارتمان118متر/سه خواب/شمشاد/فازسه/دلباز

118متر/سه خواب/شمشاد/فازسه/دلباز

2 سال پیش در کرج

متراژ
118
ساخت
1384
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬644٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅آپارتمان 118 متر در مجتمع شمشاد فاز سه مارلیک

____________________________________

⭕قابلیت 450 رهن کامل

⭕نقدینگی 1750 از خریدار محترم

____________________________________

✅برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✅مسکن آرین با بیش از 20 سال سابقه ملکی در منطقه