تائید
فروش مسکونیآپارتمان118متر ش ه ر ک کوثر صدرا/سه خوابه(فول امکانات)

118متر ش ه ر ک کوثر صدرا/سه خوابه(فول امکانات)

1 سال پیش در اراک

متراژ
118
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
3٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬322٬000 تومان
طبقه
4
⚜️به شما کمک میکنم تا بهترین انتخاب را انجام دهید⚜️
——————————————————————
آپارتمان 118 متری، 3 خواب
کوی کوثر، منطقه ای رو به رشد و مناسب سرمایه گذاری و خرید
از مجتمع های صدرا و نوساز
واحد با نوری عالی
طبقه هفتم با ویو عالی
اتاق ها دارای کمد دیواری های عریض و عمیق
کابینت هایی جادار و قفسه بندی شده از جنس های گلس به همراه گاز صفحه ای و هود آشپزخانه از برندهای معتبر
تراس کاربردی و بزرگ
دارای پکیج و رادیاتور
سرویس ایرانی و فرنگی
کف سرامیک 60*60
کولرگازی 1 عدد
پارکینگ باکس و شماره گذاری شده
2 لاین آسانسور نفر بر و باربر
فول امکانات و چشمگیر
فروشنده واقعی
به قیمت رسیده
دارای نگهبانی 24 ساعته / دوربین مداربسته / محیطی امن و آرام
—————————————————————
مشاور امور ملکی: علیرضا کریمی
✅تضمین بهترین انتخاب در دپارتمان املاک آراک✅
املاک آراک =====> انتهای خیابان ملک
با مدیریت جناب آقای رضا قهیه ای
_________________________________________
**فایل های مشابه موجود میباشد**
** جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست تماس بگیرید**