تائید
فروش مسکونیآپارتمان118متر2خواب،کلیدنخورده،رونیکا پالاس

118متر2خواب،کلیدنخورده،رونیکا پالاس

2 سال پیش در تهران

متراژ
118
ساخت
1402
قیمت کل
14٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
این در به روی شما باز است

▫️پروژه ای به عظمت یک شهر در لوکیشنی بی نقص
◽️سرمایه گذاری سودآور

                ❗️تعداد واحد بسیار محدود❗️
                      
❌امکانات قصر عظیم و رویایی:

1️⃣لابی سلطنتی و مجلل     2️⃣تیم حفاظت 24 ساعته
3️⃣کلوپ بیلیارد و بدنسازی 4️⃣کتابخانه و فرهنگسرا
5️⃣ دسترسی فوق العاده
7️⃣پاساژ اختصاصی           8️⃣تالار و مهدکودک
9️⃣باغ هلندی ،جاده سلامت و تالار اجتماعات

❌مشخصات واحد

118متر طبقات بالا
☑️نقشه بدون ذره ای پرتی، قابل چیدمان
☑️اتاق خوابها قابلیت چینش تخت 2 نفره پر از کمد دیواری
☑️آشپزخانه درخور کدبانوی ایرانی

       ♾️تلاش ما جلب رضایت شماست♾️

خرید امن و مطمئن
بدون واسطه از دفتر فروش حاج آقا قربانی
فرزین آقاجانی