تائید
فروش مسکونیآپارتمان119 متر برج ویو طهران بلوار اباذر

119 متر برج ویو طهران بلوار اباذر

1 سال پیش در تهران

متراژ
119
ساخت
1394
قیمت کل
20٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
172٬268٬000 تومان
طبقه
11
تعداد کل طبقات
12
این آگهی کاملا واقعی و قابل بازدید هست

فوری فوری

واقع شده در بهترین لوکیشن منطقه

دونبش ، سر تا سر پنجره

پلان بی نظیر و دلخواه شما

تراس بزرگ کاربردی حدود 15 متر

ملکی