تائید
فروش مسکونیآپارتمان119 متر فاز 1 لابی مشاعات فول لابی و مدرن

119 متر فاز 1 لابی مشاعات فول لابی و مدرن

1 سال پیش در کرج

متراژ
119
ساخت
1395
قیمت کل
6٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬932٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

✅سال ساخت پایین

✅بهترین لوکیشن فاز 1

✅سند آماده انتقال

✅تخلیه

✅کلید نزد املاک و فایل شخصی دفتر

✅مشاور تخصصی شما در منطقه بقایی

✅مسکن قصر سفید قویترین فایلینگ منطقه