تائید
فروش مسکونیآپارتمان119متری/سالن وسیع /واحد جلو /پارکینگ سندی

119متری/سالن وسیع /واحد جلو /پارکینگ سندی

2 سال پیش در اهواز

متراژ
119
ساخت
1395
قیمت کل
4٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬957٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
___املاک بزرگ پایدار ___

لوکیشن دسترسی بسیار عالی در منطقه کامل سکونت و آرامش در خیابان فوق العاده

مشخصات ملک :

♦️♦️119 متری فول امکانات طبقه دو واحد جلو

♦️ تراس بزرگ و سرتاسر عرض سالن

♦️♦️سالن بسیار دلباز و جادار مختص سخت پسندان

♦️ دو خواب بزرگ ، کمد بندی سرتاسری

♦️♦️آشپزخانه ای کابینت بندی و تفکیک شده

♦️ پارکینگ سندی تک فرمان دیدن

⬛این واحد را به شما توصیه میکنیم مشاور شما

✅رضا مطلق زاده
‼️ آدرس دفتر : وهابی نبش خیابان 14 غربی کیانپارس مشاورین املاک پایدار