تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه12 متر مغازه /مناسب سرمایه گذاری/سند تک برگ

12 متر مغازه /مناسب سرمایه گذاری/سند تک برگ

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
12
ساخت
1389
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
دیوارِ رویای خود را با ما بنا کنید
✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️

کارشناس امور ملکی شما خانم خانی
_________________________

10 متر مغازه
متنوع ترین فایلینگ را از ما بخواهید