تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر*3خواب*دو کله**

120 متر*3خواب*دو کله**

2 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1399
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬916٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✅یه خواب مستر
✅2 حمام
✅کابینت ممبران اصل
✅بالکن در آشپزخانه
✅3خواب تخت خور
✅هر 3 خواب کمد دیواری
✅اسانسور دارای 2 درب
✅نورگیر بی نظیر
✅شیرآلات برند
⚠️برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
❎مشاور شما در خرید تکواحدی ،2خواب،تک خواب :عرفان مهدوی