تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر / 3خواب / فول / نور مستقیم / سردار جنوب

120 متر / 3خواب / فول / نور مستقیم / سردار جنوب

2 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
12٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬416٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
.................. هوشمندانه خرید کن ..................

آپارتمان 120 متر

نور مستقیم سالن سر تا سر پرده خور

پلان مهندسی ساخت

3خواب داری کمد دیواری و پنجره

قابلیت چیدمان سرویس خواب کامل در هر اتاق

................... دارای کلیه امکانات ...................

پارکینگ سندی

آسانسور 8نفره

انباری 6متری

بالکن

7ساله واقعی

............... دسترسی عالی به کل منطقه ............

فایل به قیمت رسیده

مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

بازدید با هماهنگی

کلید نزد املاک

کارشناس کلیه امور ملکی و مستقلات

..................... مهندس امیری .......................