تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر آموزگار دونبش / پلان مهندسی

120 متر آموزگار دونبش / پلان مهندسی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
120
ساخت
1401
قیمت کل
4٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬083٬000 تومان
طبقه
همکف
سلام و عرض ادب

آپارتمان در بهترین لوکیشن منطقه

120 متر دو خواب 2 طرف نورگیر

بسیار شیک / قابل معاوضه با خودرو یا آپارتمان متراژ کمتر

بی واسطه باتشکر