تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر سه خوابه نوساز و کلید نخورده/لابی/سرایدار

120 متر سه خوابه نوساز و کلید نخورده/لابی/سرایدار

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
17٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
7
⭕️ساختمان شیک و مدرن
⭕️دارای سالن اجتماعات و سالن ورزشی
⭕️ورودی از لابی شیک و مجلل
⭕️سرایداری و نگهبانی 24 ساعته
⭕️دو لاین آسانسور
⭕️نقشه مهندسی به نسبت متراژ و 3 خوابه بودن

⬅️فروش فقط نقدی
⬅️10 درصد تا زمان تنظیم سند(حداکثر 6 ماه)
⬅️پایان کار در شرف اخذ
⚡️تخفیف در نشست

✔️قابلیت رهن کامل تا مبلغ حداقل 2 میلیارد

❇️سازندگان،مالکین و مشتریان گرامی،از اینکه بنده را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده اید،صمیمانه سپاسگزارم❇️

ارادتمند شما
مهندس کیارش
املاک یوسفیان
علامه شمالی روبروی بانک ملت