تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر / فول نصبیات / دو خواب ( آزاد 4 )

120 متر / فول نصبیات / دو خواب ( آزاد 4 )

1 سال پیش در قرچک

متراژ
120
ساخت
1400
قیمت کل
4٬307٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬891٬000 تومان
طبقه
5
به نام خدا

بهترین ها حق شماست
فقط کافیست انتخاب کنید

120 متر / دو خواب
تک واحدی
جنوبی

تاپ لوکیشن مخابرات
آزاده 4
فول نصبیات کامل

واحد 135 متری کلید نخورده سه خواب
واحد 138 متری کلید نخورده سه خواب
در مخابرات موجود میباشد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
مشاورین شاهان
محمودی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید