تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا120 متر ویلایی پاستور شکار

120 متر ویلایی پاستور شکار

11 ماه پیش در نیشابور

متراژ
80
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
120
قیمت کل
2٬279٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬991٬000 تومان
زیر قیمت و فروش فوری
✓ 120 متر
✓80 متر بنا
✓کابینت فلز
✓ رنگ و نقاشی شده
✓تک خواب
✓ کف سرامیک
✓ سرویس داخل و بیرون
✓ تخلیه فوری
----------------------------------------------------------
آدرس دفتر: حاشیه بلوار فضل ، مابین خیابان حجت و موعد ،جنب آشکده بانو آذری ،املاک سرمایه طلایی
----------------------------
✓ مشاور و کارشناس شما :قائمی