تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر3 خواب تک واحدی ویودار عکسها متعلق به واحد

120 متر3 خواب تک واحدی ویودار عکسها متعلق به واحد

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
22٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
189٬166٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
120 متر
تک واحدی
طبقه 5
ویودار دلباز
رو به آفتاب خوش نقشه
دسترسی بسیار عالی
امکانات کامل

اهورا نادری