تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متری 2 خواب صفر

120 متری 2 خواب صفر

3 روز پیش در پوریا ولی

متراژ
120
ساخت
1405
قیمت کل
‏9,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
صفر کلید نخورده

پارکینگ
آسانسور
انباری

طبقه دوم

سند تک برگ اماده انتقال

جنوبی شمالی ( دو کله )

10 قدمی پل 25 آبان ایستگاه مترو

واحد بصورت صفر شرکتی میباشد و در صورت تمایل به تکمیل ، به سلیقه خریدار محترم تکمیل میگردد
تکمیل متری 90 میباشد

آدرس دفتر : خ ادیب _ مدرس جدید _ کنار گذر پل 25 آبان 100 مانده به چهار راه املاک رفیعی