تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1200مترباغ ویلاکرهرود

1200مترباغ ویلاکرهرود

1 سال پیش در اراک

متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬333٬000 تومان
متراژ زمین
1200
بالکن
دارد
✅سالن 60 متری
✅دارای اشپزخانه با کابینت mdf و سینک
✅پنجره قدی
✅انباری بزرگ سرویس بهداشتی تا سقف سرامیک
✅مخزن ضد جلبک 1000 لیتری
دارای اب ملکیت سند دار
✅محوطه سازی شده ،
✅درختان 30 ساله بار ده (گردو گیلاس البالو هلو زردالو ….)
✅منطقه نمونه گردشگری تخت سادات
✅منطقه بکر و خوش اب و هوا
✅معاوضه و نقد
توجه داشته باشید که هم سند ملکیت و هم سند آب به صورت تک برگ )
موقعیت برای سرمایه گذاری و به قیمت رسیده