تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر /100 متر تراس گاردن فول مشاعات/

120متر /100 متر تراس گاردن فول مشاعات/

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1390
قیمت کل
32٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
266٬666٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
_ اصیل ترین برج باغ چندساله ی ولنجک
_
*یک مجموعه جذاب بدون مشابه*
با بهترین دسترسی به شاهراه های اصلی

❌️❌️نکات بارز آپارتمان شامل 100متر تراس فوق العاده جذاب، چشم انداز تماشایی، دید کارت پستالی بدون مشرف ❌️❌️

طرحی فاخر از برترین آرشیتکت کشور
پلان فوق العاده جذاب و خوش چیدمان
فضاسازی های بی نظیر
قابل مقایسه با متراژهای بزرگتر
سالن وسیع و دلباز مشابه آکواریوم غرق در نور
اپلاینس آشپزخانه فرنیش کامل Bosch
3 خواب رویال مستر ایده آل
پنجره های قدی کف تا سقف جهت دریافت نور بیشتر
ارتفاع سقف خیره کننده‼️‼️
بازسازی کامل از 0 تا 100 با بهره گیری از بالاترین سطح کیفیت در متریال

پارکینگ اضافه قابل تامین است

ورودی از حیاط زیبا، باشکوه و مشجر
لابی مجلل با جزئیاتی استثنایی در ارتفاع 5متر
لابی من 24 ساعت

مشاور شما :شهریار