تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر/شیک/2ساله فروش یا معاوضه

120متر/شیک/2ساله فروش یا معاوضه

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
120
ساخت
1400
قیمت کل
4٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬083٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
آپارتمان شیک،بهترین تجیز،با کلیه امکانات،مشاعات عالی
500رهن+300سند کسر،نقدی = 3500،فرصت محدودخرید
قابل معاوضه باواحد40 تا90متری درگرمدره
☎️ تماس تا 11شب. دادگر مشاور شما