تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر / متریال داخلی / مستر ملک / عسگریان

120متر / متریال داخلی / مستر ملک / عسگریان

1 سال پیش در مشهد

متراژ
120
ساخت
1399
قیمت کل
3٬995٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬291٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6

✅تخفیف جزئی پا قرارداد

ضمنا فایل های متنوعی در راستای تامین موارد مطلوبتان در دسترس و قابل ارائه میباشد.
————————————————————————————

آدرس دفتر : جانباز 7 ، نبش منفرد 4 ، آقای ملک
مشاور تخصصی منطقه : طاها عسگریان

یا حق…