تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر/پاسداران/کلیدنخورده/ویودار/سرمایه گذاری

120متر/پاسداران/کلیدنخورده/ویودار/سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
14٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬333٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
11

⚜️سالن انتظار
⚜️سالن اجتماعات جهت برگزاری مراسمات و میهمانی هایتان
⚜️سالن بیلیارد ، پینگ پنگ ، بولینگ و ...
⚜️سالن ورزشی مجزا ( آقایان—بانوان )
⚜️پیست پیاده روی و دوچرخه سواری

رتبه اول جایزه معماری

✅120متر ✅2خواب
✅نقشه ژورنالی بدون کوچکترین پرتی
✅چشم انداز ماندگار » ویو پایتخت
✅سالن مربع قابلیت چیدمان 2دست مبلمان و میز ناهارخوری
✅آشپزخانه ی نورگیر ، بزرگ و دلنشین
✅هردو خواب با قابلیت قرارگیری تخت 2نفره
✅تراس بزرگ با قابلیت دیزاین و چیدمان

♨️ پیشنهاد ویژه مشاور ♨️
قابلیت رهن تا مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان
⭕ 5٪- بابت سند ⭕

•• جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید ••••

°°° مشاور امین شما °°°
احسان