تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر3خواب/شخصی ساز برند/فروش اقساطی/سازنده بنام

120متر3خواب/شخصی ساز برند/فروش اقساطی/سازنده بنام

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
12٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
❌️❌️❌️ فروش با قرارداد ضرر زیان ❌️❌️❌️
✔️✔️✔️ عکس خود پروژه میباشد ✔️✔️✔️

♦️فروش واحد شخصی ساز برند
♦️سازنده بنام منطقه
♦️50 درصد نقد
♦️40 درصد اقساط
♦️10 درصد سند و تحویل
♦️تحویل قطعی اخر سال 1404
♦️120متر 3خواب
♦️115متر 2خواب
♦️110متر 2خواب
==============================
♦️هر طبقه 3 واحدی
♦️8 طبقه مسکونی
♦️1طبقه لابی
♦️4 طبقه منفی
♦️متریال فول برند
♦️پنجره قدی
♦️لوکیشن عالی دسترسی عالی
===============================
♦️فروش طبقه اخر 350متر پنت هاوس 4جهت نور

✅️دریاچه شهرک راه اهن کوهک هوانیروز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜