ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120متر3خواب فول امکانات
120متر3خواب فول امکانات
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
9٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬000٬000 تومان
⚜️ی فایل اکازیون به قیمت رسیده
⚜️با 3 میلیارد صاحب این خانه بشید
⚜️600میلیون رهن مستاجر تا تیر ماه
⚜️الباقی پرداختی از اردیبهشت
⚜️120متر
⚜️3خواب مستر
⚜️کابینت نئو کلاسیک
⚜️سالن پرده خور غرق نور
⚜️ویو دریاچه
⚜️فول امکانات وبازسازی کامل
⚜️لطفا جهت اطلاعات بیشاد تماس بگیرید
⚜️بیات
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
بیات2
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک بهاران شعبه 2
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت