ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120متری3خواب / فول ، فروش یا تهاتر با واحد بزرگتر
120متری3خواب / فول ، فروش یا تهاتر با واحد بزرگتر
1 سال پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
4٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
___________املاک موسوی____________
❌فروش ،تهاتر با واحد بزرگتر محدوده سراه حافظیه فلکه سوم❌
⚜موقعیت ملک عالی چسب شاخه اصلی
⚜امکانات رفاهی دوقدمی ملک
⚜دسترسی فوق العاده راحت
⚜قابلیت دادن رهن تا 600/000/000
⚜قابلیت دریافت وام تا 800/000/000
⚜نقدونگی لازم فقط 3/280/000/000
آپارتمان 140متری در یک ساختمان تک واحدی
دارای:
3خواب یک مستر
آدرس دفتر:
سراه حافظیه ، خیابان امام حسن ، نبش بن بست هادی
❗❗لوکیشن ثبت شده مطعلق به دفتر می باشد❗❗
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.