تائید
فروش مسکونیآپارتمان121 متر 2 خواب (ویو دار کلیدنخورده) برج باغ رونیکا

121 متر 2 خواب (ویو دار کلیدنخورده) برج باغ رونیکا

2 سال پیش در تهران

متراژ
121
ساخت
1402
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬702٬000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
11
به یاد ماندنی ترین خرید عید 1403

یک تیر و چند نشان
سوار بر موج تورم با انتخابی هوشمندانه

سازه ای برند از سازنده ای مطرح و رزومه دار

امکانات فوق العاده هتلینگ
لابی، لابی من تمام وقت، سالن اجتماعات، باشگاه بدنسازی، کافی شاپ، سینما، کتابخانه، مهد بازی کودکان و ....

چشم انداز بی نظیر شهر و کوه
121 متر 2 خواب
رو به شمال
_____________________________________________________________
به قیمت رسیده ترین واحد های رونیکا پالاس
با من "" امیدوار ""