تائید
فروش مسکونیآپارتمان121 متر 3 خواب فاز 8 کلید خام ( ویو بدون مشرف )

121 متر 3 خواب فاز 8 کلید خام ( ویو بدون مشرف )

2 سال پیش در پردیس

متراژ
121
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬793٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فاز هشت پردیس
__________________________________
▪️121 متر

_______________________________
واحد مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد.
_______________________________
جهت بازدید از واحد تماس حاصل فرمایید.
_______________________________
مشاور کیانی